Miks?reeglidküsimusedkontakt


Kasutajanimi:
Salasõna:


* Unustasid salasõna?

Uuri.ee on esimene omataoline küsitluskeskkond Eestis, mis on mõeldud kõigile Eestis elavatele 15-74-aastastele inimestele. Vastamine toimub Internetis ning vabatahtlikkuse alusel. Keskkonna eesmärk on muuta küsitlustele vastamine võimalikult lihtsaks ja meeldivaks kogemuseks. Uuri.ee esinevus teistest uurijatest seisneb selles, et me premeerime vastajaid uuringus osalemise eest - informatsioon on meie jaoks väärtus, seepärast anname omalt poolt alati midagi ka vastu. Internetis vastamine tähendab, Sa saad ise valida aja, millal soovid küsimustikku täita ning teha seda mugavalt oma koduses keskkonnas kohvitassi kõrvalt.

Kõik on lihtne ja täiesti tasuta. Registreeri end keskkonna liikmeks, kasutades vasakul olevat linki "Liitu!". Kohe, kui meil on võimalik Sind uuringus osalema kutsuda, saadame Sulle e-postile kutse. Iga küsimustiku täitmise eest anname punkte ja nende eest saad valida omale sobivaid auhindu.


Me soovime kuulda just Sinu arvamust oma klientide ning nende toodete ja teenuste kohta. Aita Eesti ettevõtetel konkurentsivõimelisemaks saada! Sinu vastused Uuri.ee keskkonnas on olulised paljudele Eesti firmadele, uuringutes osalemisega aitad teenustel ja toodetel muutuda just selliseks, nagu Sulle meeldiks.

Aeg-ajalt soovime kuulda Su arvamust ka erinevate Eesti ühiskonda puudutavate teemade kohta. See on Sinu võimalus rääkida kaasa ühiskonna arengus.

Me hindame Su panust ja soovime edukat koostööd!


Küsimustikele vastamine on Sulle kasulik -     iga täidetud ankeedi eest anname Sulle punkte, mille saad oma vabal valikul auhindade vastu vahetada. Mida pikemale küsimustikule oled Sa nõus vastama, seda rohkem saad ka punkte. Juba paari küsimustiku täitmise järel on Sul koos punktisumma, mille eest võid valida omale sobiva auhinna. Kui Sa auhinda kohe välja võtta ei soovi, võid jätkata punktide kogumist ning liikuda sel viisil edasi veel väärtuslikumate auhindade poole.

Auhindade valikut näed, kui oled keskkonda oma nime alt sisenenud. Anname endast parima valiku värske ja mitmekesisena hoidmisel.